603 174 196 mprudek@centrum.cz

Deratizace domů a bytů

Deratizace domů a bytů

Ať už jde o byt či dům pro vlastní potřeby či ho za účelem investice pronajímáte, je žádoucí zajistit, aby nedošlo k napadení škůdci.

Nejčastější škůdci v domech a bytech

V domácnosti se může vyskytnout velké množství škůdců, a to i v luxusních rezidencích. Nejčastěji jde o štěnice, blechy, šváby, mravence či invaze pavouků. Z hlodavců vás může potrápit myš, krysa či potkan, a pokud máte zahradu, můžete se setkat s krtky, klíšťaty, hryzci a sršněmi. Takže se všemi škůdci, od kterých vás profesionálně zbavíme.

Proč řešit deratizaci v nemovitostech

Invaze škůdců není jen estetický problém, mohou způsobit velké škody prokousáním izolací, kabelů a dalších důležitých částí domů a bytů. Současně mohou přenášet nejrůznější infekce, které mohou mít vliv na zdraví všech obyvatel zamořeného prostoru. Někdy jde pouze o jednorázový problém, který umíme v rámci našeho DDD servisu rychle a účinně vyřešit, někde je potřeba trvalá prevence, která v dlouhodobém hledisku ušetří další náklady.

Deratizace domů a bytů zahrnuje i další prostory

Nejčastěji se setkáváme s deratizací bytů od blech či štěnic, nezapomínat by se však mělo i na deratizace sklepů, kde se nejčastěji objevují především hlodavci. Mohou poškodit uskladněné věci a v případě dlouhodobého neřešení problémů zcela zamořit celé okolí.

Proč řešit deratizaci domů a bytů s odborníky

V případě amatérské snahy o odstranění škůdců může dojít k jejich rozšíření či ohrožení zdraví osob, zvířat a dětí v domácnosti. Proto se neváhejte svěřit profesionálům v oblasti DDD služeb.

Poptávka deratizace domů a bytů (DDD servis)

Náš profesionální DDD servis pro restaurace je vám plně k dispozici. Rádi se zúčastníme výběrového řízení, v rámci kterého můžeme nabídnout adekvátní cenu. Na míru sestavíme plán deratizace nebo DDD servisu restaurace.

Poptávka DDD servisu

Navrhneme vám optimální řešení pro vaše potřeby. Návrh je zcela zdarma.